הוועדה המייעצת

פרופ' דני סגל
פרופ' דני סגל
פרופ’ סגל הוא ראש המחלקה למיקרוביולוגיה מולקולרית ולביוטכנולוגיה באוניברסיטת תל-אביב. מחקריו מתמקדים בהבנת ופיתוח תרופות למחלות הנובעות מקיפול שגוי של חלבונים מסוימים ובמיוחד במחלות של ניוון עצבים ,עמילואיד שהוא משקע בלתי מ https://bstincontri.it/ סיס של חלבון. חלבונים אלו הינם הגורמים העיקריים למחלות ניווניות שונות, כולל, פרקינסון, ALS ואלצהיימר. קרא עוד
התובנות שהתקבלו ממחקרים אלה סייעו למעבדתו, להמשיך ולבדוק, מולקולות קטנות לעיכוב צבירה ושקיעה של עמילואיד כפוטנציאל ריפוי עבור מחלות אלו.
פרופ' אבינועם רכס
פרופ' אבינועם רכס
ראש היחידה לנוירולוגיה והפרעות תנועה, בהדסה, בירושלים
יו”ר ועדת האתיקה של ההסתדרות הרפואית בישראל
פרופ’ אבינועם רכס בוגר בית הספר לרפואה, הפקולטה לרפואה, בית החולים “הדסה” והאוניברסיטה העברית בירושלים.
קרא עוד
1970-1973 – שירות חובה בצבא הישראלי כרפוא בגדוד צנחנים.
1973-1978 – התמחות לנוירולוגיה בבית החולים “הדסה”
1978-1983 – רופא בכיר במחלקה לנוירולוגיה, בהדסה. השתתפות במחקר – “הפרעות תנועה”
1980-1983 – התמחות במכון לנוירולוגיה, באוניברסיטת קולומביה, ניו יורק, ארה”ב, בחסות מלגת פולברייט ו- NIH-פוגרטי
מאז 1983 רופא בכיר בבית חולים הדסה
מאז 2005 ראש המחלקה להפרעות תנועה,בבית חולים הדסה
ד”ר רכס הוא פרופסור למדעי המוח מאז 1995. בעבר הוא היה שימש כיו”ר המחלקה לנוירולוגיה, נוירוכירורגיה ושיקום בין השנים (1988-1995, 1998-1999).
בשנת 1992-1996 – סגן דיקן הפקולטה לרפואה של ירושלים לסטודנטים וחינוך רפואי
בשנת 1992-1996 -ראש המרכז לחינוך רפואי, הפקולטה לרפואה בירושלים
1988-1995 – חבר המועצה למחקר של הפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית
בשנים 2000-2005 – יו”ר המועצה למחקר של הפקולטה לרפואה בירושלים
אביהו בן-נון
אביהו בן-נון
אלוף (במיל) אביהו בן-נון הוא טייס קרב מצטיין שבמשך 34 שנים שירת בחיל-האוויר הישראלי בכל הדרגות המרכזיות עד שהפך להיות מפקד חיל האוויר. לאחר פרישתו ב 1992, מר בן-נון השיק קריירה מצליחה מאוד כוללת:
הקמת EDS ישראל; ההקמה והניהול של UNIT GM;
קרא עוד
בניית מרכז המו”פ של GM בישראל; ויזם ומייסד טכנולוגית חברות סטארט-אפ שונות.
מר בן-נון שירת בדירקטוריון של החברות הבורסאיות הישראליות בטופ 100 כגון: קרדן ישראל; אלביט מערכות; בנק מזרחי, והינו פע https://bstdating.de/ יל מאוד במגזר הציבורי ומוסדות ללא כוונת רווח, שם הוא משחק תפקיד מרכזי כנשיא עמותת חיל האוויר; יו”ר איגוד יבואני הרכב; יו”ר BORN FREET; יו”ר הפדרציה וסגן של לשכת המסחר נשיא ומייסד ה FIRST ISRAEL שהמשימה שלה היא לתת השראה לצעירים להיות מנהיגים בתחומי המדע והטכנולוגיה.
למר בן-נון תואר ראשון מאוניברסיטת ארבורן בארה”ב- הוא בוגר קורס בניהול מתקדם בכיר, מבית הספר לעסקים של הרווארד. הוא קיבל תואר דוקטור לשם כבוד מטעם הטכניון בחיפה.
יורם יעקובי
יורם יעקובי
יורם הוא המנהל הכללי של מרכז המו”פ של מיקרוסופט ישראל, אחד משלושת המרכזים הגלובליים של מיקרוסופט לפיתוח (GDCs), האחראי על מרכזי המו”פ בחיפה ובתל האביב לפרויקטים חדשים, ושותף לקהילה והאקדמיה לסטארט-אפ המקומית. בנוסף, יורם הוא אחראי.. קרא עוד
על המחקר והפיתוח של מוצרי האבטחה של מיקרוסופט בישראל.
יורם הוא חבר מועצת המנהלים של הפורום לטכנולוגיה המתקדמת הישראלי (IATI) ויו”ר מרכז מו”פ הרב-לאומי בישראל (פורום MNC).
בשנת 2010 יורם הקים את פורום MNC, פורום המאגד את המנהלים הכלליים של כל מרכזי מו”פ הלאומיים בישראל, אשר מורכבת מקרוב ל -50 חברות. בנוסף, יורם הוא חבר בצוות הליבה של לשבור את הקיפאון (BTI), והקים את קבוצת העבודה “צעדים קטנים” בתוך BTI, לעודד ולהוביל צעדים קטנים לקראת דו-קיום בין ישראל לבין פלסטין.
בעבר יורם היה ה CTO של מיקרוסופט ישראל D&D, VP R&R ו- COO של קבוצת המוצרים באמדוקס (NYSE: DOX), אחראי על חבילת מוצרי אמדוקס ובילה 11 שנה בתפקידי פיתוח מוצרים במטה של מיקרוסופט ברדמונד, כולל מוצרים כגון Windows 95, NetMeeting, Microsoft Reader, RMS, ו Office Information Bridge Framework.
יורם הוא שותף להבאת 23 בקשות לפטנטים וכמה RFCs IETF כולל Dynamic LDAP. יש לו תואר ראשון במדעי המחשב מהטכניון.
ג'ונתן קאהן
ג'ונתן קאהן
עם 40 שנות ניסיון, ג’ונתן קאהן מהבכירים בתעשייה, מומחה בהשגת אישורי FDA של מכשירים רפואיים חדשניים ,טכנולוגיה רפואית וחברות אבחון. הוא גם מייעץ בנושא התאמה לאחר שיווק. הוא חיבר את הטקסט המוביל על חוק המכשור הרפואי, “פיתוח מכשור רפואי – רגולציה ומשפט” (Parexel 2014).
קרא עוד
ג’ונתן הוא מנהל-שותף של קבוצת המכשור הרפואי במשרד עורכי דין מהגדולים בתחום – HOGAN LOVELLS ומשמש כפרופסור המלמד את חוק המכשור הרפואי בבית הספר למשפטים של אוניברסיטת ג’ורג’ וושינגטון. הוא גם היועץ המשפטי של איגוד התעשיינים לאבחון רפואי. ג’ונתן שדורג גבוה על ידי לשכות וכן כל שירותי הדירוג אחרים, נכלל בעקביות בצמרת במגזין עורכי דין וושינגטון ובמגזין צמרת עורכי הדין וושינגטון הבירה.
ג’ונתן קבל לאחרונה פרס של “עורכי הדין הטובים ביותר באמריקה, חוק FDA” לשנת 2015.
דברה אייזנברג
דברה אייזנברג
יועצת תקשורת אסטרטגית מובילה לצמרת המנכ”לים, צוותי ניהול, קרנות הון סיכון ומוסדות ממשלה. ייעצה ליותר מ 150 חברות, כולל NASDAQ, NYSE, הבורסה והבורסות באירופה. עבדה עם מאות מנהלים בכירים, סייעה במיזוגים ,רכישות ומימון ותרמה לרווח מיליארדי דולרים. . קרא עוד
ממשיכה לעבוד בייעוץ לחברות בנושאי תקשורת אסטרטגית בתחומים כגון טלקום, אינטרנט, ביוטק, פיננסים ועוד.